GP 'B' Ostrava

09. 11. 2014

Tomáš Bičan měl velmi těžký los a bohužel jeho soupeř z domácího oddílu, David Kožušník, byl nad jeho síly. Michal Šot prošel poměrně hladce přes první kolo a v kole druhém ho čekal nasazený hráč Václav Bláha. V druhém setu Michal utekl doslova hrobníkovi z lopaty, třetí set už byl jasně v jeho prospěch a tak mohl slavit postup do třetího kola. Zde se ale musel sklonit před výborně hrajícím Danielem Koždoněm z Českého Těšína, když podlehl 18:21 ve třetím setu.

Společně pak v neděli Tomáš a Michal nastoupili do čtyřhry, kde je v prvním kole čekala dvojice mladíků z Klimkovic, kterou porazili ve dvou setech. V druhém kole nastoupili proti páru Měřička/Myšák z Astry ZM Praha a na tuto dvojici už nestačili. Prohráli těsně ve třetím setu 18:21.

Podrobné výsledky si můžete zobrazit zde.