resymé počátku nove sezony Cecka

resymé počátku nove sezony Cecka

14. 10. 2015

Tak nám začala ta nova sezona 15/16 a už máme za sebou i 1. špíl. Zavítali sme do městečka Hustopeče. městečka, kde má badec dlouholetou tradici, a městečka, kde prej mají rozlehle mandlové háje a dobrou mandlovicu :-) (Ze se to člověk musí dozvědět až v aute po cestě tam, co Verčo?!? :-p)

 

Hustopeče hráli loni 4. ligu, kde v zákl. části ze 6 zápasu prohrali pouze 2. Bylo nám proto jasné, že boj s takto kvalitnim soupeřem bude pro nás nelehký, presto jsme očekávali hned na úvod sezony ze máme nějaké kvality a dovezeme i nějaké body. Optimisticky strizlivejsi odhady předpokládali remizu, odvaznejsi hlasy nám dokonce předpovídali vitezne utkaní... Verim, ze na domaci pude tak tomu muze být a urco i bude.

 

Vezměme to popořadě...

 Zpočátku se vyvíjeli všechny singly dost vyrovnaně. Petr v 1. setu uhrál 17 bodu, Jarda nečekaně 1. set prohrál  a mě se po litem boji podařilo získat set těsně 21:19.

Druhé sety se pro Jardu a pro mě obrátili, tj. Jarda 2. set vyhrál a já prohrál a pro Petra zápolení druhym setem bohuzel koncilo.

No a 3. sety byly už celkem v reziji soupere. Na úvod tedy 0:3.

To už dohrály svou bitvu /ale ne boj/ i holky na deblu, kde si svou premiéru s Premierou střihla i Danca.

Danca statečně nastoupila tentokrát místo Tynky i na singla a bojovala jak lvica, leč na zkusenejsi soupeřku to včera zatím nestačilo. Presto svou hru zhodnotila pozitivně a to je hlavni.

Průbezný stav 0:5

Druhej debl mam pocit podlehl pomerne jasne. Skoda kluci, mozna se jeste chce trocha sehrat..

Prvý debl se  taky nedostal do své herní pohody a než sme se zmobilizovali, padli sme s Jardem 21:23 a 19:21.

Mix byl tradičně napínavý. Viděli sme dokonce jak Hanka s Milanem v jeden okamžik dali snad 8-9 míčovou snuru a dotahli tak 2. set na svou stranu. Presto radost ze zisku dalsiho  bodu byla opět na straně soupere.

Tak takhle to velmi  stručně  proběhlo milí zlatí.

Pro nečekaný výsledek 0:8  jsme si v žádném případě nejeli a nečekali sme to.  Presto, nebo pravě proto sme našli hned několik zdůvodnění:-),  identifikovali viníka  a shodli se na nasledujicim:

1. neměli sme svůj den.

2. přestože sme nehráli vubec zle, zkušený a ostříleny souper nás tak nějak /ten den(!)/ přehrál

3. ty male bílé mrsky /slušně řečeno/, co létaly pres síť, občas nelétaly a taky celkem zalítaly

4. rozhodne to /opět/ nevypadá na přepáleny start :-p

5. na domácí půde si schceme spravit chuť

...

Hustopeče zaslouží i malou pochvalu - jednak sme odehráli myslim velmi ferove utkani a taky maji fajn sprchy - fungujou ;-)

 

Nebo to vše bylo jinak? Dostavilo se vůbec Cecko na svůj první match? Nezavítalo raději do mandlových hájů? Či nestříhlo si s celkem Hustopečí kámennužky a nezašli pak s nimi raději do nedaleké hospůdky? To vi jen zasveceni :-)

 

Kazdopadne, hlavni věc na které sme se shodli je, ze doma na Horní bude výsledek hrát v náš prospěch!

Myslim , že všichni jsme schopni uhrat v kazdem setu klidně o 4-7 míců víc.

 

Priste nas ceka kvalitni celek z Ceske. Tak bysme se meli doma trochu predvest.

Takže hlavy vzhůru, chodíme dál na trenály a jedeme dal.